KB Spennteknikk AS har meget kvalifiserte medarbeidere innenfor sine fagområder. Disse personene sikrer kontinuerlig høy kvalitet i produkter og tjenester, som er i henhold til internasjonal standard NS-EN ISO 9001.

 

I organisasjonen er det gjennomgående meget lang erfaring med etterspente konstruksjoner, både innen bygg og anlegg, samt produksjon av produkter relatert til dette arbeidsområdet. De fleste av våre medarbeidere har fulgt firmaet i mange år og har derfor både bredde i sin erfaring og kompetanse som dekker alle firmaets fagområder.

KB Spennteknikk AS har en rekke betydelige samarbeidspartnere internasjonalt, som sikrer en kontinuerlig faglig utvikling i organisasjonen.

 
KB Spennteknikk AS

KB Spennteknikk AS
Postboks 1213
N-2206 Kongsvinger

Besøksadresse:
Siva Industriområde
N. Strandsveg 19-21

Telefon 62 81 00 30 Telefaks 62 81 00 55
www.spennteknikk.no

E-mail: spennteknikk@spennteknikk.no
Foretaksregisteret
NO 966 074 035 MVA

 

John Taraldsen
Salg/Prosjekt

Direkte telefon 62 81 00 35
Mobiltelefon 951 46 704
john.taraldsen@spennteknikk.no

Har mer enn 25 års erfaring i bransjen med spennarmering og geoteknikk.

Stig Solbjør
Teknisk sjef/ Salg/ Prosjektleder

Direkte telefon 62 81 00 41
Mobiltelefon 905 59 539
stig@spennteknikk.no

Arbeider med salg og prosjektledelse av etterspente konstruksjoner, lager, fuger og offshoreprodukter.

Elisabeth Søholt Kristoffersen
Økonomisjef

Direkte telefon 62 81 00 42
Mobiltelefon 991 66 089
elisabeth@spennteknikk.no

Siviløkonom med mange års erfaring fra revisjon og økonomistyring.

Maciej (Mike) Michalczyk
Salg / Prosjektleder

Direkte telefon 62 81 00 39
Mobiltelefon 488 96 613
maciej@spennteknikk.no

Sivil Ingeniør med 5 års erfaring fra etterspente konstruksjoner både i bygninger og bruer som montasjeleder og prosjektleder.

Anders Gundersen
Selger/Prosjekleder spesialprosjekter

Direkte telefon 62 81 00 36
Mobiltelefon 971 44 860
anders.gundersen@spennteknikk.no

Arbeider hovedsaklig med salg og prosjektledelse av spesialprosjekter innen lagerløsingner og tilhørende applikasjoner

Svein Erik Bjerke
Prosjektleder

Direkte telefon 62 81 00 40
Mobiltelefon 99 22 76 11
bjerke@spennteknikk.no

Prosjektleder på etterspente konstruksjoner, jekkeoperasjoner og spesialprosjekter.

Stian Lensebakken
Konstruktør / Prosjektleder

Direkte telefon 62 81 00 37
Mobiltelefon 951 76 095
stian@spennteknikk.no

Arbeidsområdet er design og konstruksjon av brulager, samt prosjektledelse.

Glenn Taranger
Produksjonssjef

Direkte telefon 62 81 00 33
Mobiltelefon 959 70 983
taranger@spennteknikk.no

Magnus Nordlander
Materialinnkjøp (MA) / Produksjonstekniker

Direkte telefon 62 81 00 46
Mobiltelefon 47 46 65 51
magnus@spennteknikk.no

Arbeider med innkjøp og produksjonsforberedelse til fabrikken.

Leif Ekornhol
Formann /Logistikk

Direkte telefon 62 81 00 45
ekornhol@spennteknikk.no

Inger Børrud
Regnskapssjef

Direkte telefon 62 81 00 34
inger.borrud@spennteknikk.no

Laila Sundt
Sekretær

Direkte telefon 62 81 00 30
spennteknikk@spennteknikk.no


   
Spännteknik SLF AB
   

Spännteknik SLF AB
Sjöängsvägen 7
192 72 Sollentuna
Sverige

Telefon +46 (0)8 510 678 10
Telefax +46 (0)8 510 678 19

Organisationsnr.
556309-9034

Göran Thunberg
Avdelningschef

Direkte telefon +46 8 510 678 11
Mobiltelefon +46 702 62 28 69
goran.thunberg@spannteknik.se

Arbetar med försäljning och projektledning av brolager, övergångskonstrktioner och spännarmering